Projekty pokojów dla chłopców 10 i więcej lat

Projektujemy funkcjonalne i stylowe pokoje dla chłopców w wieku 10 lat i starszych. Nasze projekty uwzględniają potrzeby dorastających chłopców, takie jak wygodne biurka i krzesła do nauki, miejsce do przechowywania ubrań i akcesoriów oraz wygodne łóżka.

W pokoju dla starszego chłopca nie może zabraknąć miejsca na hobby i rozrywkę, np. miejsca do gry na konsoli lub komputerze oraz wygodnych foteli i kanap. Proponujemy także ciekawe dodatki, takie jak plakaty czy dywany w modnych wzorach, które nadadzą pokojowi indywidualny styl.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami pokoi dla chłopców 10 lat i starszych, które pozwolą na pełne wykorzystanie ich potencjału i zainteresowań, jednocześnie zapewniając komfortowe i przytulne miejsce do odpoczynku i zabawy.

Co mówią o nas Klienci?

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z mroomy, szczególnie dzielnie znosiła nas Pani architekt Ela Góraj. Nie bede ukrywać, ze byłam troche nieprzekonana i pełna obaw do takiej formy współpracy (czyli kontakt wyłącznie poprzez maile, telefon) jednak moje obawy okazały zupełnie nie słuszne. Pani Ela idealnie odpowiedziała na nasze potrzeby i uwzględniła nie tylko potrzeby dziecka w projekcie ale rownież nasza potrzebę estetyki i spójności z architektura całego domu.
Dostaliśmy bardzo dokładny i szczegółowy projekt pokoju, listę zakupow. Dla mnie super 🙂 na pewno przy kolejnym dziecku skorzystamy ponownie z pomocy mroomy:)
Olga Mnc Avatar
Olga M.
10/04/24
Bardzo polecam współpracę z Mroomy. Sama najpierw obserwowałam stronę, projekty, aż w końcu zdecydowałam o zakupie projektu i był to strzał w dziesiątkę. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie, jestem zadowolona z efektu.
Edyta Skorupa Avatar
Edyta S.
10/04/24
Serdecznie polecam korzystanie z usług Mroomy. Cała współpraca przebiega bardzo sprawnie oraz zasady jej są przejrzyste i z góry określone, co porządkuje proces. Przekazane wizualizacje i materiały pozwoliły stworzyć córkom pokój marzeń 🙂
Agnieszka Bogucka Avatar
Agnieszka B.
09/04/24

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1100 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Sprawdź jak proste może być zaprojektowanie pokoju Twojego dziecka