Projekty pokojów dla chłopców 10 i więcej lat

Projektujemy funkcjonalne i stylowe pokoje dla chłopców w wieku 10 lat i starszych. Nasze projekty uwzględniają potrzeby dorastających chłopców, takie jak wygodne biurka i krzesła do nauki, miejsce do przechowywania ubrań i akcesoriów oraz wygodne łóżka.

W pokoju dla starszego chłopca nie może zabraknąć miejsca na hobby i rozrywkę, np. miejsca do gry na konsoli lub komputerze oraz wygodnych foteli i kanap. Proponujemy także ciekawe dodatki, takie jak plakaty czy dywany w modnych wzorach, które nadadzą pokojowi indywidualny styl.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami pokoi dla chłopców 10 lat i starszych, które pozwolą na pełne wykorzystanie ich potencjału i zainteresowań, jednocześnie zapewniając komfortowe i przytulne miejsce do odpoczynku i zabawy.

Co mówią o nas Klienci?

Gorąco polecam współpracę z Mroomy! Projekt spełnia nasze oczekiwania w 101%, świetny kontakt z projektantem, wszystko terminowo ze szczególną dbałością o detale. Niesamowitym udogodnieniem jest możliwość zamówienia całego inwentarza projektu przez platformę zakupową Mroomy ♥️
Marlena Zajdlic-Barys Avatar
Marlena Z.
10/26/2023
Gdyby nie inspiracja z Państwa projektów pokój córki jeszcze długo by nie powstał albo były by w nim „przypadkowe” meble, które w połączeniu po prostu by ze sobą nie pasowały. Współpraca z Panią Karoliną nieoceniona. Pomoc, doradztwo, a przede wszystkim kontakt z klientem na najwyższym poziomie. Słowa uznania należą się także producentom z którymi Państwo współpracujecie, produkty najwyższej jakości.
Polecam w 100% 😊
Magdalena Mordarska Avatar
Magdalena M.
10/10/2023
Dziękujemy serdecznie za przepiękny projekt pokoju. Syn Aleksander zachwycony ziściło się jego marzenie💓💓💓współpraca z Panią Olą, Elą i Żaneta z firmy Mroomy to czysta przyjemnosc🥰🥰🥰 Zabieramy się do działania i realizacji projektu😉Polecam !!!
Katarzyna Hass-Kwiatkowska Avatar
Katarzyna H.
9/16/2023

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1100 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Sprawdź jak proste może być zaprojektowanie pokoju Twojego dziecka

Sprawdź cennik