Zobacz nasz nowy pakiet projektowy Smart. Zarezerwuj termin

Projekty pokojów dla chłopców 10 i więcej lat

Projektujemy funkcjonalne i stylowe pokoje dla chłopców w wieku 10 lat i starszych. Nasze projekty uwzględniają potrzeby dorastających chłopców, takie jak wygodne biurka i krzesła do nauki, miejsce do przechowywania ubrań i akcesoriów oraz wygodne łóżka.

W pokoju dla starszego chłopca nie może zabraknąć miejsca na hobby i rozrywkę, np. miejsca do gry na konsoli lub komputerze oraz wygodnych foteli i kanap. Proponujemy także ciekawe dodatki, takie jak plakaty czy dywany w modnych wzorach, które nadadzą pokojowi indywidualny styl.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami pokoi dla chłopców 10 lat i starszych, które pozwolą na pełne wykorzystanie ich potencjału i zainteresowań, jednocześnie zapewniając komfortowe i przytulne miejsce do odpoczynku i zabawy.

Co mówią o nas Klienci?

Gorąco polecam współpracę Mroomy. Naszym projektem kierowała Pani Ela- stworzyła prawdziwe królestwo dla małej księżniczki 😊 Każdy etap współpracy na najwyższym poziomie, wszystkie nasze sugestie brane pod uwagę, końcowy projekt przerósł oczekiwania 🩷
Joanna Kubicka Avatar
Joanna K.
25/06/24
Polecam 🙂 współpraca z Panią Olą wypadła świetnie. Mnóstwo podpowiedzi, zaskakujących pomysłów i dużo cierpliwości.
Pozytywne zaskoczenie - pomimo braku obecności architekta na miejscu 😉
Polecam każdemu, kto zastanawia się nad taką opcją 😉
Justyna Klader Avatar
Justyna K.
10/06/24
Polecam współpracę z Mroomy. Szczególnie polecam Panią Darię, która bardzo sprawnie odpowiada na pytania, rozwiewa wątpliwości, a przy tym jest bardzo miła i profesjonalna. Projekty są przepiękne, spełniają moje wszystkie oczekiwania.
Katarzyna Machowska Avatar
Katarzyna M.
27/05/24

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1100 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Sprawdź jak proste może być zaprojektowanie pokoju Twojego dziecka