Zobacz nasz nowy pakiet projektowy Smart. Zarezerwuj termin

Projekty pokojów dla chłopców 8 lat

Czy twój ośmioletni syn marzy o swoim własnym pokoju, w którym będzie mógł się bawić, odpoczywać i rozwijać swoje zainteresowania? W Mroomy projektujemy pokoje dla chłopców, które łączą w sobie funkcjonalność i styl. Nasze pokoje są bezpieczne i wygodne, a jednocześnie pełne niezapomnianych wrażeń i zabawy.

Wygodne łóżko do spania, biurko do nauki, miejsce do zabawy. Tapeta z motywem ulubionych bohaterów z gier, filmów czy komiksów, plakat z ulubionym zespołem sportowym lub mapa świata, to dodatkowe atrakcje, które sprawią, że pokój będzie wyjątkowy i niepowtarzalny.

Co mówią o nas Klienci?

Gorąco polecam współpracę Mroomy. Naszym projektem kierowała Pani Ela- stworzyła prawdziwe królestwo dla małej księżniczki 😊 Każdy etap współpracy na najwyższym poziomie, wszystkie nasze sugestie brane pod uwagę, końcowy projekt przerósł oczekiwania 🩷
Joanna Kubicka Avatar
Joanna K.
25/06/24
Polecam 🙂 współpraca z Panią Olą wypadła świetnie. Mnóstwo podpowiedzi, zaskakujących pomysłów i dużo cierpliwości.
Pozytywne zaskoczenie - pomimo braku obecności architekta na miejscu 😉
Polecam każdemu, kto zastanawia się nad taką opcją 😉
Justyna Klader Avatar
Justyna K.
10/06/24
Polecam współpracę z Mroomy. Szczególnie polecam Panią Darię, która bardzo sprawnie odpowiada na pytania, rozwiewa wątpliwości, a przy tym jest bardzo miła i profesjonalna. Projekty są przepiękne, spełniają moje wszystkie oczekiwania.
Katarzyna Machowska Avatar
Katarzyna M.
27/05/24

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1100 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Sprawdź jak proste może być zaprojektowanie pokoju Twojego dziecka