Projekty pokojów dla chłopców 8 lat

Czy twój ośmioletni syn marzy o swoim własnym pokoju, w którym będzie mógł się bawić, odpoczywać i rozwijać swoje zainteresowania? W Mroomy projektujemy pokoje dla chłopców, które łączą w sobie funkcjonalność i styl. Nasze pokoje są bezpieczne i wygodne, a jednocześnie pełne niezapomnianych wrażeń i zabawy.

Wygodne łóżko do spania, biurko do nauki, miejsce do zabawy. Tapeta z motywem ulubionych bohaterów z gier, filmów czy komiksów, plakat z ulubionym zespołem sportowym lub mapa świata, to dodatkowe atrakcje, które sprawią, że pokój będzie wyjątkowy i niepowtarzalny.

Co mówią o nas Klienci?

Gorąco polecam współpracę z Mroomy! Projekt spełnia nasze oczekiwania w 101%, świetny kontakt z projektantem, wszystko terminowo ze szczególną dbałością o detale. Niesamowitym udogodnieniem jest możliwość zamówienia całego inwentarza projektu przez platformę zakupową Mroomy ♥️
Marlena Zajdlic-Barys Avatar
Marlena Z.
10/26/2023
Gdyby nie inspiracja z Państwa projektów pokój córki jeszcze długo by nie powstał albo były by w nim „przypadkowe” meble, które w połączeniu po prostu by ze sobą nie pasowały. Współpraca z Panią Karoliną nieoceniona. Pomoc, doradztwo, a przede wszystkim kontakt z klientem na najwyższym poziomie. Słowa uznania należą się także producentom z którymi Państwo współpracujecie, produkty najwyższej jakości.
Polecam w 100% 😊
Magdalena Mordarska Avatar
Magdalena M.
10/10/2023
Dziękujemy serdecznie za przepiękny projekt pokoju. Syn Aleksander zachwycony ziściło się jego marzenie💓💓💓współpraca z Panią Olą, Elą i Żaneta z firmy Mroomy to czysta przyjemnosc🥰🥰🥰 Zabieramy się do działania i realizacji projektu😉Polecam !!!
Katarzyna Hass-Kwiatkowska Avatar
Katarzyna H.
9/16/2023

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1100 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Sprawdź jak proste może być zaprojektowanie pokoju Twojego dziecka

Sprawdź cennik