Projekt biało-niebieskiego pokoju dla chłopca z drewnianą drabinką gimnastyczną i srebrnymi gwiazdkami, Dominika (7 lat) (#1156)


Do zlecenia projektu Mroomy podeszłam z lekką obawą. Myślałam - jak to projektant nie przyjedzie na miejsce budowy? Nie zrobi obmiarów, nie pojedzie z nami na zakupy? Obawy były zupełnie niepotrzebne. Dostaliśmy dokładne wytyczne pomiaru, wykonawca dostał dokładny projekt, a zakupy zrobiło za nas mroomy wiec zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu ❤️ oglądając poprzednie realizacje mroomy wiedziałam ze musza znać się na rzeczy, ale efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Do tej pory nie mogę się napatrzeć na ten pokój. Jest absolutnie magiczny ???? Jeszcze raz dziękujemy Pani Dario, dziękujemy Mroomy
więcej
Aleksandra B.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1400 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Opis projektu

Projekt pokoju dla chłopca, siedmioletniego Dominika.

Najbardziej wyjątkową częścią pokoju jest strefa spania. Do snu małego lokatora kołyszą srebrne gwiazdki w duecie ze Srebrnym Globem. Gwiazdki ozdabiają również lampy sufitowe.

Nad strefą nauki można natomiast dojrzeć jedną z planet naszego Układu Słonecznego, oczywiście Ziemię i jej najciekawszą faunę.

Fragment ściany za drewnianą drabinką gimnastyczną pomalowaliśmy tak, by pasował do jej koloru. Komponuje się także z żółtą roletą okienną.