Projekt białego pokoju dla dziewczynki z ozdobnymi plakatami i dużym lustrem, Majeczki (11 lat) (#1136)


polecam współpracę z firmą mroomy zarówno na etapie projektowania, jak i co ważne na etapie realizacji. architekt z firmy mroomy bardzo sprawnie i profesjonalnie stworzyła dla mnie 2 projekty pokoi dziecięcych. Polecam Panią Elę, gdyz jest to osoba bardzo elastyczna. Jeśli była potrzeba doradzenia i nowych pomysłów, to Pani architekt była pomysłowa, a kiedy potrzebowałam bardziej "ubrania przestrzeni" w moje pomysły, również umiała odpowiednio reagować. powstały pokoje, i na żywo wyglądają praktycznie identycznie jak na proponowanych przez mroomy wizualizacjach. pomiary, które trzeba zrobić samemu nie są skomplikowane, a architekt pomaga w ich pobraniu. Moje obawy co do współpracy online okazały się zupełnie nieuzasadnione. mroomy ma opracowane do perfekcji poszczególne etapy projektowania. firma bardzo fajnie realizuje współpracę z klientem, szanuje go i o niego dba. kiedy pojawiły się problemy z firmą stolarską na etapie realizacji projektu , mroomy również było bardzo pomocne. mozna poczuć, że w pełni biorą odpowiedzialność za to, żeby klient był zadowolony i nie odcinają się po oddaniu projektu, tylko rzeczywiście realizują każdą reklamację odnośnie produktów wykorzystanych w projekcie. klient nie musi uczestniczyć w procesie reklamacji, firma faktycznie bierze to na siebie, co jest dużym ułatwieniem. bardzo polecam, dopracowane projekty, miły kontakt i pełen profesjonalizm.
więcej
Maria M.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1400 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Meble i dodatki z tego projektu

Opis projektu

Projekt pokoju dla dziewczynki, jedenastoletniej Majeczki.

Ściany pokoju oraz meble są białe. Uwagę zwraca jednak wycięta w suficie gwiazda, przez którą można podziwiać nocne niebo 😉

Strefę spania dekorują oprawione w ramki obrazki. Tuż obok zamocowaliśmy panele wspinaczkowe oraz drewnianą drabinkę.

Fragment jednej ze ścian pomalowaliśmy na czarno. To właśnie tutaj zawisło podłużne lustro oplątane girlandą cotton balls.

Do dosyć monochromatycznej całości dołożyliśmy fioletowe dodatki w postaci krzesła biurowego oraz dywanu.

PinioPinioMałpiszonMałpiszonBamiBamiMałpiszonDrewniakowaNuki